Jak wybrać dobry serwis lakierniczy?

napisał MotoWeb 295 views0

Dobry serwis lakierniczy?

Prace lakiernicze prowadzone są nie tylko na starszych, ale również na nowszych pojazdach. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do uszkodzenia powłoki lakierniczej. W takiej sytuacji konieczne jest znalezienie godnego zaufania serwisu lakierniczego, w którym będzie można wykonać niezbędne prace.

Jeśli chodzi o serwis lakierniczy, w Warszawie możemy z łatwością skorzystać z wysokiej klasy usług lakierniczych. Znajdziemy je w wielu punktach, ale zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę, warto dowiedzieć się, na co patrzeć.

ASO – gwarancja jakości, ale w wyższej cenie

Przede wszystkim powinniśmy sprawdzić oferty w ASO, szczególnie wtedy, gdy mamy nowszy samochód. W Autoryzowanych Stacjach Obsługi do dyspozycji pomoc wysokiej klasy fachowców, którzy mają również dostęp do nowoczesnego zaplecza. Nic więc dziwnego, że to najczęściej w ASO dostaniemy obsługę na najwyższym poziomie.

Niestety, musimy liczyć się wtedy z dość wysokimi kosztami napraw lakierniczych – warto jednak pamiętać o tym, że mamy gwarancję zadowolenia. Wiele pomniejszych serwisów nie jest w stanie zapewnić klientom tak dobrej jakości obsługi, a tym samym efekt może nie być zadowalający – zacieki, niedoróbki, nierówno nałożona warstwa lakieru to jedynie parę problemów, z którymi możemy się spotkać.

Sprawdzaj opinie o lakiernikach

Znalezienie serwisu oferującego naprawy lakiernicze nie jest bardzo trudne, jeśli mamy dostęp do internetu. W sieci możemy od razu znaleźć adresy serwisów lakierniczych i od razu sprawdzić także opinie na ich temat – w tym pomogą nam różne wpisy na forach czy na innych stronach, które poświęcone są tematowi.

Pamiętajmy o tym, że warto mieć lakiernika z polecenia – jeśli wiemy od kogoś, że dany zakład jest dobry, warto z niego skorzystać. Dzięki temu możemy uniknąć rozczarowania jakością świadczonych usług lakierniczych.