Strona główna»Technika w motoryzacji»Jazda szyta na miarę z Subaru Forester

Jazda szyta na miarę z Subaru Forester

Choćby warunki na drodze nie pozwalały na dalszą jazdę albo zupełnie do niej zniechęcały, nic z tego – Subaru Forester nie pozwoli Ci zrezygnować. Będziesz parł przed siebie, osiągając cel i czerpiąc z niego maksymalną przyjemność.

Tak wiele możliwości w jednym

Trzy linie modelowe, świetnie warunki jezdne, silnik w układzie Boxer, nowoczesne rozwiązania techniczne (stały napęd wszystkich kół Symmetrical AWD czy bezstopniowa skrzynia biegów Lineartronic CVT ) stawiające Subaru Forestera na czele aut terenowych najnowszej generacji. Do tego sylwetka, która zachwyca prostotą i funkcjonalnością… Subaru wiedział, na jakiego konia postawić, aby zdobyć uznanie kierowców tęskniących za dynamicznym, sportowym autem z pogranicza crossoverów i SUV-ów. To już piąta generacja tego modelu, z którą zdążyliśmy się już całkiem dobrze poznać. Najnowsza odsłona zachwyca jeszcze większą liczbą ciekawych udogodnień, z których grzechem jest nie korzystać podczas codziennej jazdy – czy to po mieście, czy poza nim.

Japońska marka lubi rozpieszczać kierowców. Tym razem można mieć pewność, że auto będzie słuchało naszych pragnień, spełniając je niemal natychmiast po odpaleniu silnika. SI-DRIVE to sposób na monotonię za kółkiem. Wybór trybu jazdy zachęca do tego, aby poznać Subaru Forester od podszewki i przetestować jego możliwości w terenie. Inteligentny system jazdy sprawdza się w każdych warunkach – i tych najmniej sprzyjających, i tych zachęcających do dodania gazu. Największa siła tego systemu tkwi jednak w otwartości na ruchy kierowcy. Trafnie odczytuje jego potrzeby, dopasowując sposób przemieszczania się po drodze nie tylko do warunków, ale także stylu jazdy kierowcy. Forester staje się w ten sposób swoistym przedłużeniem ludzkich rąk i nóg. Takie połączenie, na dodatek w samochodzie z segmentu crossoverów i SUV-ów, udoskonalane z każdą kolejną generacją o nowsze rozwiązania techniczne, to znakomity wybór dla żądnych emocji kierowców.

Zobacz również:  Ile litrów ma 1 galon? Zamień galony na litry
Poprzedni artykuł

Zabijasz swój samochód - oto jak

Następny artykuł

Gdzie szybko pożyczyć pieniądze na naprawę samochodu?

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.