Strona główna»Artykuły»Kask motocyklowy HJC RPHA 70 – dla kogo został stworzony?

Kask motocyklowy HJC RPHA 70 – dla kogo został stworzony?

Odpowiedni kask motocyklowy to kluczowy aspekt, zapewniający bezpieczeństwo motocykliście. Aby tak było, jego skorupa musi być odporna na uderzenia, a wyściółka powinna amortyzować ewentualne wstrząsy. Uznana firma HJC od wielu lat wypuszcza najwyższej jakości kaski, a HJC RPHA 70 to tego najlepszy przykład. Co warto wiedzieć o tym modelu?

Dobry kask motocyklowy zapewnia najwyższy stopień ochrony głowy w pełnym zakresie (wszystkie elementy czaszki) i komfort, który pozwala podróżować motocykliście nawet przez kilkaset kilometrów, bez uczucia dyskomfortu i bólu głowy. Odpowiednio dobrany kask motocyklowy HJC RPHA 70 pod względem rozmiaru, z pewnością spełni powyżej stawiane kryteria.

HJC to uznana i ceniona na świecie firma, która od wielu lat produkuje najwyższej jakości kaski. RPHA 70 to tego dowód.

Dlaczego kask motocyklowy HJC RPHA 70 to dobry wybór?

Przede wszystkim HJC pomyślało o bezpieczeństwie użytkowników, produkując kask przeznaczony na spokojną, rozważną jazdę po mieście, jak i bardziej dynamiczne poruszanie się po torach wyścigowych. Kask motocyklowy HJC RPHA 70 ma sześciowarstwową, zbudowaną z włókien (m.in. włókien szklanych) skorupę, odporną na nawet silne uderzenia.

Kask ma przy okazji bardzo skuteczne i komfortowe zapięcie, niższą wagę zapewniającą komfort podczas jazdy, ergonomiczne otwory wentylacyjne zapewniające motocykliście odpowiednią dawkę powietrza w trakcie jazdy i postojów. Z kolei specjalna blenda przeciwsłoneczna gwarantuje komfort poruszania się w słoneczne dni.

To na pewno odpowiednia ochrona głowy dla motocyklistów, którzy posiadają sportowe jednoślady oraz osób, które cenią sobie pełne bezpieczeństwo w trakcie jazdy jednośladem.

W jakich wariantach kolorystycznych występuje kask motocyklowy HJC RPHA 70?

Ogromną zaletą kasku motocyklowego HJC RPHA 70 jest mnogość wariantów kolorystycznych, w których występuje. Na rynku znajdziemy produkty w stonowanych barwach, np. w odcieniach szarości, czerni czy bieli, ale także w bardziej dynamicznych, ekstrawaganckich typach malowania jak różnego rodzaju ciekawe wzory czy wyróżniające się kolory. Wszystko po to, aby kask nie tylko zabezpieczał użytkownika, ale też oddawał jego charakter.

Podsumowując możemy stwierdzić, że niezależnie od charakteru motocyklisty, jego preferencji związanych z dynamiką jazdy i tym czy jeździ cruiserem, ścigaczem czy turystykiem – kask motocyklowy HJC RPHA 70 to idealny element dbający o jego bezpieczeństwo i wygodę.

Poprzedni artykuł

Felgi Japan Racing

Następny artykuł

Wynajem samochodu klasy premium – na specjalną okazję czy w celu zrobienia sobie przyjemności?

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.