Strona główna»Warsztat»Przyczepy ciężarowe; nie popełnij jednego z tych popularnych błędów!

Przyczepy ciężarowe; nie popełnij jednego z tych popularnych błędów!

0
Udostępnień
Pinterest Google+

Nie ma nic bardziej frustrującego niż cały dzień zakłócony z powodu nieoczekiwanej awarii pojazdu. Niezależnie od tego, czy jest to duży, czy mały problem, może pozostawić duży ślad na dochodzie przedsiębiorstwa. Możesz jednak zminimalizować ryzyko tego typu przygód, dbając o to, żeby nie popełniać następujących błędów.

Ignorowanie regularnej konserwacji

Im dłużej pracujesz jako kierowca przyczepy ciężarowej, tym bardziej prawdopodobne jest, że przydarzy ci się awaria. Ale to nie znaczy, że nie można zapobiec większości przypadków awarii w połowie podróży. Najlepszy sposób na sprawne utrzymanie ciężarówki i przyczepy na drodze? Konserwacja zapobiegawcza. Nie ma usprawiedliwienia dla źle utrzymanego pojazdu. Przyczepy ciężarowe przejeżdżają wiele kilometrów każdego roku i doświadczają zużycia podczas intensywnego użytkowania. Gwarantujemy, że będziesz potrzebować konserwacji. Bądź proaktywny!

Usterka na drodze to coś więcej niż niedogodność. Może całkowicie zakłócić harmonogram i kosztować więcej niż tylko rachunek za naprawę. Nawet małe problemy mogą stanowić ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa, jeśli pozostaną niezaznaczone.

Dział serwisowy firmy King specjalizuje się w naprawach przyczep i urządzeń hakowych, więc skontaktuj się z nimi teraz, zanim będziesz potrzebować pomocy drogowej! Odwiedź stronę internetową www.i-king.pl i poznaj szczegóły oferty.

Brak zaufanego serwisu awaryjnego

Co jest gorsze niż awarie drogowe? Próbujesz znaleźć usługę naprawy swojej ciężarówki lub floty, gdy jesteś już zestresowany na poboczu autostrady! Jeśli prowadzisz flotę lub jesteś właścicielem własnej naczepy, zacznij budować relację z usługą naprawczą, zanim będziesz jej potrzebować.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że masz partnera, gdy coś pójdzie nie tak. Próba znalezienia serwisu w razie potrzeby może ukraść cenne godziny z harmonogramu. Negocjowanie usług i kosztów nie zawsze jest szybkie, co oznacza, że nie chcesz tego robić, gdy ty lub jeden ze swoich kierowców jest unieruchomiony.

Zobacz również:  Koło dwumasowe - jakie są objawy i przyczyny zużycia?

Niektóre typy przyczep, takie jak chłodnie, nie mogą sobie pozwolić na poważne zakłócenia. Utrata ładunku lub jego zepsucie z powodu niespodziewanej awarii, ponieważ utknąłeś na telefonie szukając serwisu naprawczego, będzie katastrofą.

Koncentrowanie się na cenie ponad jakością

Mówiąc o cenie, nie zapominaj, że awarie drogowe mogą mieć skutki, które znacznie wykraczają poza przestój pojazdu. Najtańsza dostępna usługa nie zawsze jest najlepsza. Naprawy wysokiej jakości mogą trwać przez długi czas, zamiast szybkiej naprawy, która doprowadza pojazd tylko do innego warsztatu.

Jeśli wybierzesz najtańszą ofertę, możesz w dłuższej perspektywie zapłacić więcej za powtarzające się naprawy. Niedoświadczony technik najprawdopodobniej będzie naliczał mniej, ale może kosztować cię więcej czasu na diagnozowanie i naprawianie problemu.

Jeśli planujesz zakupić przyczepy ciężarowe lub szukasz zaufanego serwisu, skontaktuj się z fachowcami z firmy King ze Słupska. Odwiedź stronę internetową www.i-king.pl aby poznać szczegóły oferty.

Poprzedni artykuł

Królowa niezawodności Toyota Avensis

Następny artykuł

Giulietta Super – technologia w służbie emocji

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *