Strona główna»Biznes»TMS Nawigator dla transportu FTL

TMS Nawigator dla transportu FTL

Narzędzie TMS Nawigator to innowacyjna i nowoczesna propozycja wsparcia obsługi ładunków całopojazdowych. Zarządzanie, organizacja i nadzór nad zleceniami to jedne z korzyści, jakie płyną z wprowadzenia TMS Nawigator do Twojej firmy. Sprawdź co jeszcze.

Jedno narzędzie, wiele korzyści

TMS Nawigator jest wprost idealnie skrojone na potrzeby transportu FTL. Dlaczego? Umożliwia tworzenie analizy rentowności czy rozliczenie czasu pracy kierowców. Ale to nie wszystko! TMS Nawigator w sposób szybki i sprawny rejestruje i rozlicza przyjmowane zlecenia, wykorzystując przy tym mapy dedykowane specjalnie dla transportu ciężkiego.

TMS Nawigator jest w pełni zautomatyzowany. Oznacza to, że możesz liczyć na automatyczne wystawianie dokumentów przychodowych, jak i weryfikację otrzymywanych faktur.

Brakuje Ci czasu? TMS Nawigator powstał po to, aby pomóc Ci go zaoszczędzić. Skutecznie i szybko przeprowadza proces księgowania, co ułatwia mu integracja z systemami: FK i biurami rachunkowymi. Oferuje w pełni zautomatyzowany system wystawiania faktur, korekt i not księgowych. Dokładnie rozlicza wszystkie zlecenia i koszty ogólnozakładowe.

TMS Nawigator pilnuje Twoich zysków, nie dopuszczając do strat. Problem z płatnością? TMS Nawigator wyśle wezwanie do zapłaty automatycznie, tak abyś Ty nie musiał o tym pamiętać.

TMS Nawigator to narzędzie w pełni funkcjonalne

Nowoczesne narzędzie, które może być Twoją prawą ręką w biznesie? To możliwe. Taki jest TMS Nawigator. Wśród jego licznych funkcjonalności na szczególną uwagę zasługują: kartoteka kierowców oraz pojazdów z protokołami zdawczo-odbiorczymi i kontrolą wyposażenia oraz stanu technicznego. TMS Nawigator prowadzi rejestr kart drogowych, kart pracy sprzętu i kierowców z rozliczeniami eksploatacyjnymi. Rozliczy też zaliczki i delegacje.

Dopasowujesz funkcjonalności według swojego klucza, wybierasz czego potrzebujesz, a TMS Nawigator na bazie modułów, z których jest zbudowany, zapewni Ci to, czego szukasz.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://mbis.pl/dla-kogo/transport-calopojazdowy-ftl/.

Poprzedni artykuł

Jak przebiega złomowanie auta od strony prawnej oraz fizycznej?

Następny artykuł

Rozwiązanie problemów z układem elektrycznym i elektroniką samochodową

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *