Strona główna»Używane samochody»Fiat Qubo: wyjątkowy kombivan dla całej rodziny

Fiat Qubo: wyjątkowy kombivan dla całej rodziny

Oto samochód, o którym skrycie marzy każda duża rodzina – Fiat Qubo! Oryginalna stylistyka przyciągnie miłośników stylu, a ogromna ilość miejsca przypadnie do gustu tym, którzy do przewiezienia mają więcej, niż jedna torba z zakupami. Wreszcie pojawił się samochód, który spełni rosnące oczekiwania kierowców z pokaźną liczbą pasażerów i bagaży.

Zmieszczą się wszyscy!

Fiat Qubo to samochód praktyczny i kompaktowy. Został stworzony z myślą o tych, którzy poszukiwali aut przestronnych, łatwych w prowadzeniu, zapewniających bezpieczną i pewną jazdę, a przy tym wykończonych ze stylem i wyczuciem. Taki jest właśnie nowy kombivan Fiata. Model wyraźnie wyróżnia się na tle innych pojazdów z tego segmentu. To zasługa wyjątkowej linii nadwozia oraz rozwiązaniom przestrzennym, dzięki którym możliwe stało się zwiększenie możliwości bagażowych.

Teraz możesz znacznie więcej. Ułatwią to drzwi przesuwne, bardzo wygodne w użyciu, a także nowoczesne fotele – nie tylko wygodne, ale także możliwe do ułożenia w nawet 16 konfiguracjach. To jednak wciąż nie wszystko. Przestrzeń mierzy łącznie 2500 litrów, a sam bagażnik ma ich aż 330. Po złożeniu foteli zyskujesz dodatkowo 2,5 metra na przewiezienie dodatkowych przedmiotów. Teraz kupno jeszcze jednego łóżka czy dość pokaźnej szafy nie będzie problemem. Rodzinne zakupy czy wypad za miasto całą rodziną tym bardziej!

Ale twórcy Fiata Qubo nie zapomnieli o komforcie samego kierowcy. Aby auto prowadziło się jeszcze wygodniej zadbano, aby przestrzeń została skrojona na jego miarę. Fotel posiada specjalną regulację wysokości oraz dodatkowe rozwiązania w okolicy odcinka lędźwiowego. Pozwala to na idealne ułożenie fotela i komfortowe usadowienie się w nim przed dłuższą podróżą. Podłokietnik zwiększa uczucie wygody, a możliwość złożenia fotela kierowcy i stworzenia z niego stolika sprawia, że we wnętrzu można poczuć się niemal jak u siebie.

 

Zobacz również:  Aby dobrze kupić auto – z tych na skupie
Poprzedni artykuł

Poszukiwania dobrego mechanika samochodowego

Następny artykuł

Czym jest monitoring GPS?

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.