Strona główna»Technika w motoryzacji»Giulietta Super – technologia w służbie emocji

Giulietta Super – technologia w służbie emocji

Siła i elegancja

Cała gama mocnych, nastawionych na dynamiczną jazdę silników, innowacyjne zawieszenie o sztywnej i lekkiej konstrukcji, możliwość zmiany trybu jazdy dzięki unikatowemu systemowi D.N.A to tylko część tego, co ma wpływ na znakomite warunki podczas jazdy Giuliettą Super.

Każdy z elementów zastosowanych w samochodzie Alfy Romeo przeszedł długą drogę, aby w pełni usatysfakcjonować każdego kierowcę. Wszystko jest tu na swoim miejscu, gwarantując wyśmienite osiągi. To wszystko jednak byłoby pozbawione pazura, gdyby nie obecność nowoczesnej technologii. Alfa Romeo dba o swoich klientów, serwując im ciekawe i zarazem funkcjonalne rozwiązania, kładąc nacisk na ich intuicyjność i niezawodność.

Technologia dla koneserów

System multimedialny Uconnect™ jest właśnie tym elementem – dopełnieniem tego, co drzemie głęboko pod maską Giulietty Super. To swoiste centrum dowodzenia, z obsługiwaniem którego nie ma najmniejszego problemu. Każdy kierowca niemal natychmiast wyczuje intencje twórców, odpowiedzialnych za stworzenie systemu tak kompatybilnego, wszechstronnego i łatwego w obsłudze.

5-calowy wyświetlacz Uconnect™ służy zarówno do słuchania muzyki i odtwarzania MP3, jak i śledzenia zmieniających się parametrów pojazdu czy zdobywania wskazówek dotyczących auta w czasie rzeczywistym (dostępne w wersji 6,5″ Radio Nav). Wszystko za jednym dotknięciem. Dla jeszcze większej wygody urządzenie zaopatrzono w lektora SMS oraz opcję poleceń głosowych, które obsługuje się bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy. Wszystko to w minimalistycznej formie, aby nie rozpraszać kierowcy, a jednocześnie zapewnić mu mnóstwo swobody w podejmowaniu decyzji.

Zobacz również:  Co warto wiedzieć o nitro
Poprzedni artykuł

Przyczepy ciężarowe; nie popełnij jednego z tych popularnych błędów!

Następny artykuł

10 sposobów na przygotowanie samochodu na lato

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.